Havuz Onarım ve Revizyonu
Havuz Onarım ve Revizyonu
Havuz Onarım ve Revizyonu yapılmazsa havuzunuzda sağlık açısından birçok olumsuzluk yaşanabilir. Bu yüzden Onarım ve Revizyon İşlemlerini Zamanında Yapılmalıdır.

Havuzun geniş bir kullanımı olması havuz bakımı konusunda profesyonel hareket etme zorunluluğunu da beraberinde getiriyor. Havuzun Onarımı ve Revizyonu düzenli olarak yapılmalıdır. Ayrıca havuz bakımı sırasında hijyen şartları da korunmalıdır. Hijyen sağlanmazsa insan sağlığı olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden profesyonel havuz bakımı konusunda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Havuzların periyodik Onarımları yapılmalıdır. Özellikle her hafta belirli su ölçümlerinin yapılması gerekir. Ayrıca havuz suyunda PH ölçümleri de yapılır. Havuzun bakımı sırasında ilaçlama, klorlama ve birtakım farklı işlemler yapılır.  Düzenli bakımı yapılmayan havuzlarda çok sayıda zararlı bakteri oluşabilir. Bu da ciddi enfeksiyonlara yol açabilir. Havuz bakımının profesyonel ekipler tarafından yapılması ve kontrollerin düzenli olarak gerçekleştirilmesi önemlidir.   Havuz bakımı konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Havuz Onarım ve Revizyonu | ETA Havuz Havuz Onarım ve Revizyonu | ETA Havuz Havuz Onarım ve Revizyonu | ETA Havuz Havuz Onarım ve Revizyonu | ETA Havuz